Jump to content
Age of History 3
Young_pepe_2137

Pepe's Pack Wczesna Beta

Recommended Posts

--- Opis ---

Jestem w trakcie robienia nowego moda do AoH2. 

Mod zawiera customową muzyke, nowe scenariusze, a w każdym z nich eventy (nie wszystkie gotowe), możliwość ustawienia Agresywności AI na 0% (zalecane).

Dodałem też nowe cywilizacje, nową czcionkę, lekką zmianę ustawień, nowe ustroje polityczne/ideologie, zmianę polskich tłumaczeń oraz nowe możliwości. Mod jest we wczesnej becie dla tego nie wszystko działa poprawnie, w przyszłości planuje dodać nowe możliwości w dyplomacji, oraz możliwość rozwijania militarii w kraju.

--- Link do pobrania ---

PC:

MediaFire - [Kliknij]

--- Inne---

Jeśli ktoś chcę pomóc w robieniu moda, może napisać swoje pomysły pod postem w komentarzach

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted (edited)

Ten mod ma naprawdę potencjał, mam nadzieję, że się jeszcze trochę rozwinie. Nie mogę się doczekać rozwijania militarii w kraju, w podstawce to jest po prostu kalkulator

 

Edited by Watroks

Share this post


Link to post
Share on other sites

A propozycje mam takie, żeby dodać socjal demokracje , liberalizm, kolektywizm, chrześcijańską demokrację, nazizm, progresywizm, elitaryzm, faszyzm, ferminizm, ekologizm Dodać jakieś bonusy nowe do rządów, i w ogóle je bardziej rozbudować. Rządy by wpływały na zadowolenie. Dodać religię, działało by to na podobnej zasadzie jak rządy, tylko jeśli się ją zmieni to zadowolenie będzie 2 lub 3 razy mniejsze niż przy zmianie rządów. Bunty religijne, budowanie kościołów dla wyznaczonej religii jaką się ma i zmiana relacji z innymi państwami po zmianie religii. Np też dodać więzienia i w ogóle system więzień. Trzeba było by w to inwestować. Można było by jeszcze dodać sankcję na państwa. Ulepszony handel, poprawione AI, każdy kto gra w tę grę zna to głupie ai. Dodać podatki vat, możliwość budowań ambasad. Dodać szpiegów, którzy będą przynosić informacje czy na danej prowincji jest jakieś wojsko itp. dodać ministerstwo edukacji w które też będziemy musieli inwestować w jakimś pasku czy coś. Dodać rozbudowania infrastruktury i coś w co będziemy mogli w nią inwestować. Dodać prawa, np czy chcemy mieć ekonomie wojenną i za kasę rozbudowywać prawa wojska edukacji i inne. A do rozbudowania militarii, można było by dodać czołgi, to były by takie jednostki, ale silniejsze. (nie trzeba dodawać jakiejś bardziej rozbudowanej mechaniki szczerze) dodać potrzeby jak jedzenie, można było by je kupować przez handel, lub produkować (ale była by mniejsza skuteczność). dodać mechanikę surowców, potrzeba było do budowania budynków i wojska. Dodać sabotaż który by niszczył państwo od środka podczas wojny. Tylko top 5 państwa mogłyby go używać. I to tyle z moich pomysłów, wiele tego jest niedoprecyzowane, ale to dlatego, że moja pomysłowość jest na minusie. Uważam, że trochę za dużo tego napisałem XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogę użyć tego moda do bazy mojego moda (muzyka będzie inna jedynie chodzi mi o agresywność)

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 8/1/2024 at 1:30 PM, Watroks said:

Ten mod ma naprawdę potencjał, mam nadzieję, że się jeszcze trochę rozwinie. Nie mogę się doczekać rozwijania militarii w kraju, w podstawce to jest po prostu kalkulator

 

dzieki, ale mozliwosc rozwijania militarii dodam w pozniejszych wersjach dopiero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Age of History Games