Jump to content
Age of History 3
  • 0
Maku

Mam pewien problem gdy klikam wczytaj grę gra nagle się wyłącza instalowałem 2 raz i nic bardzo proszę o pomoc!

Question

Gra normalnie mi działała 3 dni zapisałem grę, moje państwo było już mocarstwem i pewnego dnia klikam wczytaj grę i gra się wyłącza próbowałem włączyć grę jakieś 30 razy  zainstalowałem grę 2 raz i nic proszę o pomoc!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

"Mam pewien problem gdy klikam wczytaj grę gra nagle się wyłącza instalowałem 2 raz i nic bardzo proszę o pomoc!"
z tytułu wynika że masz problem z wczytywaniem gry, gra się wyłącza przy wczytywaniu pliku, czy przy uruchamianiu ?

Edited by Wersjon

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 0
22 minutes ago, Maku said:

nie pojawiają mi się nawet moje zapisy bo gdy klikam wczytaj grę gra od razu się wyłącza 

 

Zobacz czy masz jakieś zapisy w plikach gry, istnieje szansa że reinstalacja wszystkiego nie odinstalowała. A istnieje szansa że masz jakiś wadliwy zapis, jak:

 


Prawym na grę w bibliotece steam, kliknij opcje Właściwości:
0kVIyw7.png
W panelu który ci się pojawi wybierz Pliki Lokalne, oraz kliknij Przeglądaj Pliki Lokalne:
yoTLY4q.png
Wejdź do katalogu games.
N8iUh1z.png
Napisz czy będzie pusty (najważniejsze są pliki typu "1542861157365fjmroul" oraz plik Age_of_Civilizations który zawiera informacje na temat plików które ma gra czytać)

Edited by Wersjon

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 0
Guest HeksanPL

Mam dokładnie taki sam problem co mam zrobić ?czy panu już po czasie działa gra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 0

ja mam jeszcze dziwniejszy problem  wchodzę normalnie do gry ale jak klikam dyplomacje to mi się nie włącza a jak kliknę f3 (czyli dyplomację ale na przycisku) to mi się gra zawiesza i nwm co mam z tym zrobić a propo twojego problemu spróbuj sprawdzić pliki lokalne czy nie ma jakiegoś błędu a potem jak ci wykryje jakieś błędy to odpal grę i graj już normalnie a jak nie wykryję to już nie wiem chyba jak masz pirata to kup gre a jak masz kupioną to wymień se płyte główną albo dysk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 0

czyli to nie jednorazowe widać ze u wielu osób taki błąd występuje, ja sam mam taki problem ale zaczął sie on po ostatniej aktualizacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 0

Jeżeli włączyć nie możecie to zamknijcie Steam wejdźcie w menedżer zadań (Ctrl + lewy Alt + Del) , pokaż więcej; pojedźcie niżej, zaznacz Steam Client Service (z taki jakby taką strzałkę bez kreski) i kliknijcie zamknij zadanie. Włącz AoH2. Jeśli nie działa spróbuj tego co napisałem później. Sprawdzie czy macie najnowszą wersję Javy. Jeśli nie to pobierz, ale jak to spróbuj stworzyć jakiś folder i dać tam pliki z sejwami, utworzonymi cywilizacjami oraz własnymi/zaimportowanymi scenariuszami, itd (wraz z tymi białymi plikami). Następnie usunąć wszystkie pliki gry, odinstalować ją i pobrać ją ponownie. Powinno już działać. Spróbujcie zaimportować wasze cywilizacje, scenariusze itd (pamiętając przy tym, że do pliku z białą ikonką wpisać ich nazwy.

Edited by Xpecen

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 0
On 1/19/2021 at 4:58 PM, Xpecen said:

Jeżeli włączyć nie możecie to zamknijcie Steam wejdźcie w menedżer zadań (Ctrl + lewy Alt + Del) , pokaż więcej; pojedźcie niżej, zaznacz Steam Client Service (z taki jakby taką strzałkę bez kreski) i kliknijcie zamknij zadanie. Włącz AoH2. Jeśli nie działa spróbuj tego co napisałem później. Sprawdzie czy macie najnowszą wersję Javy. Jeśli nie to pobierz, ale jak to spróbuj stworzyć jakiś folder i dać tam pliki z sejwami, utworzonymi cywilizacjami oraz własnymi/zaimportowanymi scenariuszami, itd (wraz z tymi białymi plikami). Następnie usunąć wszystkie pliki gry, odinstalować ją i pobrać ją ponownie. Powinno już działać. Spróbujcie zaimportować wasze cywilizacje, scenariusze itd (pamiętając przy tym, że do pliku z białą ikonką wpisać ich nazwy.

to nie działa 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 0

Ja mam taki problem że jak chce uruchomić AoC2 to wyskakuje: This application was configured to use a bundled Java Runtime Environment but the runtime is missing or corrupted.

A jak włączam np. Optifine to działa normalnie!

Potrzebuję pomocy! (Jakby coś mam Javę)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Age of History Games